Belbirsen Genel Başkanı Muzaffer KALA,Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı  DESTİCİ’yi makamında ziyaret etti

 

Genel Başkan Muzaffer Kala : “Memurun kendisin ve ailesinin rızkından kesilip alınan üye aidatlarını; Siyasi partilere ve çeşitli örgütlere harcayan tekelleşmiş Sendikalara ‘dur’ demek için yola çıktıklarını,

Üyelerimizden aldığımız aidatları memur ve ailesi için harcayacağız,aidat birikimlerini kendileri ve ailelerine sosyal faaliyet hizmeti olarak geri dönüşünü sağlayacağız.

Üyelerimizin yararlanacakları sağlık,tatil,dinlenme,lokal,misafirhane,kreş,yurt, spor ve benzeri ekenomik ve sosyal tesislerin kurmak ve kurulmasına yardımcı olacağız. Toplu İş Sözleşmelerinde memurlarımızın haklarından asla birilerine taviz vermeyeceğiz,Biz her üyemize hesap vermek için yola çıktık. Biz tüm emekçilerin emeklerinin karşılığını,haklarını aramak için çalışanın ve emeklinin haklarının vekili olacağız.

Görevden aldırma,sürgün,tayin baskısı ile üye kaydedenlere , ünvan, makam, terfi vaadi ile üye kaydedenlere, siyasi renklerine göre üye kaydedenlere, Siyasi sendikacılığa, tekelleşmiş Sendikacılığa dur dememizi istedikleri için, memurlarımızın ve emeklilerimizin safımıza katılacaklarından, üyelik desteği vereceklerinden emin olduğumuz için kendimiz güçlü hissediyoruz.

Biz ,tüm kamu görevlilerini ve emeklileri kucaklamak için yola çıktık,dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2015 Pixel Theme Studio. All rights reserved.